Ako vzrušiť dušu vedomej ženy

Vedomá žena sa neuspokojí s priemerným vzťahom. Funkčný vzťah tak, ako si ho predstavuje ľudská myseľ nie je jej cieľovou destináciou a podmienkou pre šťastný život.

 

Je šťastná a naplnená sama sebou. Nepotrebuje lichôtky, uznanie a hlúpe intrigy k tomu, aby bol jej život vzrušujúci. Nehľadá muža, aby naplňoval “medzery” a voľný čas v jej živote.

 

Vedomá žena vidí Pravdu. Vidí skrz závoj ilúzií, v ktorých ste odetí. Pokiaľ chcete zviesť vedomú ženu, musíte najprv vzrušiť jej dušu. Ona vidí vaše Pravé Ja, ale vzrušíte ju len a iba vtedy, až ho uvidíte aj vy, a hlavne až budete mať odvahu v súlade so svojou pravou podstatou žiť.

Až budete ochotný zomrieť za pravdu svojho srdca a za to, kým naozaj ste. Až odložíte “kravatu” a všetky falošné masky. Až nebudete “výkonnými manažérmi, úspešnými podnikateľmi, vzornými otcami, poslušnými synmi a manželmi, vzornými zamestnancami”… skrátka až nebudete všetkým tým, čím vás chce spoločnosť a vaše okolie mať.

prestanete plniť očakávania druhých. Až sa stanete mužom, ktorý má odvahu žiť svoje najdivokejšie sny a realizovať svoje krásne šialené nápady. Až budete tak divokými, že sa stanete neovládateľnými a nebudete sa báť otvorene kričať svoje autentické názory do celého sveta.

Potom sa objaví žena, ktorá uvidí vašu dušu, a ktorú vzruší vaša autentickosť, neovládateľnosť, neskrotnosť, a ktorá ocení vašu odvahu byť tým, kým naozaj ste.

Vedomá žena nepríde do vášho života za účelom vás usmerňovať, poučovať alebo vás krotiť. Nepríde vám robiť matku, manželku ani opatrovateľku. Príde vám ukázať, kam až siaha vaša jedinečnosť. Prinesie so sebou dary, ktoré dajú vášmu životu novú dimenziu, prepojí svoju divokosť s tou vašou a ukáže vám cestu ku hviezdam.

Vo vzťahu s vedomou ženou ste naprosto voľný, ale napriek tomu ste spútaný vzrušujúcim tancom, ktorý tancujete s Vesmírom vy a ona.
Zabudnite na dvorenie, zabudnite na kvetiny a dary, zabudnite na zvádzanie tak, ako ste ho doteraz poznali. Vaše stretnutie s vedomou ženou diriguje Najvyššia Pravda a nemusí ani dlho prebehnúť na fyzickej úrovni. Toto stretnutie začína na úrovni duše a cez srdce zostupuje nižšie do fyzickej reality.

Vedomá žena cíti vaše srdce, každú myšlienku, ktorú k nej vyšlete a pravdivosť vašich pocitov je jediná možnosť, ako zaujmete jej pozornosť a ako oslovíte jej srdce.

Nehľadajte túto ženu. Bude k vám privedená v správny okamih. V božskom načasovaní. Tak jednoduché to je.

Zdroj: Martina Atiriamin Christová (osobní konzultace, intuitivní psychologie a léčba www.slunecnabrana.euwww.martinachristova.eu)
Tento článok je možné nekomerčným sbôsobom šíriť v originálnej forme s uvedením mena autora a prekladateľa a aktívnym odkazom na stránky www.slunecnabrana.eu a všetkými ďalšími uvedenými aktívnymi zdrojmi, vrátane tejto poznámky.

Odpovedať

Navigovať